Guangzhou U-POR Auto Príslušenstvo Co, Ltd

firemný profil


Založená v roku 2002, Guangzhou U-Por Auto príslušenstvo Co, sro je výskum a vývoj, výroba a predaj integrovanej spoločnosti. Špecializujeme sa na vnútorné a vonkajšie dekorácie, práve pre Porsche, ako sú Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 a tak ďalej. Výrobky sú určené hlavne pre karosériu, behúň, výfukový tlmič, predné a zadné klzné dosky, strechu, dekoratívny výbava a tak ďalej. Asi 15 rokov neustáleho úsilia je teraz U-POR lídrom a zástupcom odvetvia modifikácie Porsche v Číne a úspešne upravuje viac ako 38 000 vozidiel Porsche.


V súčasnej dobe pokrýva plochu 5386 štvorcových metrov a vlastní viac ako 200 zamestnancov. Trváme na používaní vysokokvalitného materiálu a remesiel a požadovaná norma je vo všeobecnosti vyššia ako štandard v priemysle. Aby sme mohli vyvíjať nové produkty na uspokojenie dopytu klientov, neustále nakupujeme najnovšie modely automobilov značky Porsche. Naša spoločnosť môže zákazníkom ponúkať spracovanie vzoriek, návrh a vývoj.


Vždy sa držia: poctivosť najprv, kvalitné top a služby prvý. Zákazníkom a spoločnosti poskytujeme vysokokvalitné produkty a služby. U-POR je váš spoľahlivý partner. Úprimne privítame priateľov z celého sveta, ktorí navštívili našu spoločnosť a dosiahli ciele win-win prostredníctvom komunikácie a spolupráce.

Picture.jpg